KONST / Litografier / Färglitografi 13693289
nr 1369 3289
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Blomster. Signerad, numrerad 250/250, daterad -89. Motivet: 36x51 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:23:12
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr